Halk Eğitim Merkezi Tarafından "Bilgilendirme ve Farkındalık" Konferansı Düzenlendi.

23 Ekim 2019 Çarşamba

Yüksekokulumuz konferans salonunda 23 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 13.00’da Vakfıkebir Halk Eğitim Merkezi Yetkilileri tarafından yüksekokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Bilgilendirme ve Farkındalık” konferansına Vakfıkebir Halk Eğitim Merkezi Kurumu müdürü Sayın Cemile KAHYAOĞLU, Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa DAL, Yüksekokul müdürü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Soner DEMİRTAŞ, Yüksekokul Müdür Yardımcıları ile akademik/idari personel ve öğrencilerimiz yoğun ilgi göstermişlerdir.
 
Konferansta konuşan Sayın Mustafa DAL, halk eğitim merkezinde aktif durumda olan Mesleki, Sosyal ve Kültürel kurslar ile gelen talepler doğrultusunda açılması muhtemel kurs ve eğitim programlarına ilişkin detaylı bilgiler vermiştir. Sunumun ardından yapılan soru cevap bölümünde ise öğrencilerin ihtiyaç duydukları eğitim programları değerlendirilmiştir.
 
Konferansın kapanışında söz alan yüksekokul Müdür Yardımcısı Sayın Öğr. Gör. Tolga ERGÜN, halk eğitim merkezindeki eğitim programlarına katılan veya katılmayı düşünen öğrencilere derslerde devam zorunluluğunu yerine getirmeleri gerektiğine dikkat çekmiştir.