Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu

Vakfıkebir MYO’da 4. Geleneksel Mustafa Turupçu’yu Anma Satranç Turnuvası Düzenlendi.

Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu ve Türkiye Satranç Federasyonu Trabzon İl temsilciliği tarafından organize edilen 4. Geleneksel Mustafa Turupçu’yu Anma Satranç Turnuvası Vakfıkebir MYO’da düzenlendi.

 

Satranç Turnuvası, Trabzon Üniversitesi’ne bağlı tüm Meslek Yüksekokullarında eğitim-öğretimine devam eden öğrencilerin katılımıyla Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde 23 Aralık 2022 Cuma günü gerçekleştirildi. Saat 10.00’da başlayan ve kıyasıya çekişmenin yaşandığı müsabakalar sonucunda, birinciliği Trabzon Üniversitesi Turizm ve Otelcilik MYO Turizm İşletmeciliği Programı 2. Sınıf öğrencisi Burak Yıldız, ikinciliği Vakfıkebir MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programı 2. Sınıf öğrencisi Fatih Özkanca ve üçüncülüğü Vakfıkebir MYO Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programı 2. Sınıf öğrencisi Levent Bardakcı göğüsledi.

 

Turnuva sonrası yüksekokul konferans salonunda yapılan ödül törenine, Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Vakfıkebir MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Tolga Ergün, Beşikdüzü MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul Karoğlu, Türkiye Satranç Federasyonu Trabzon İl temsilcisi Abdulkadir Haliloğlu, turnuva hakemi Bayram Zengin, merhum Mustafa Turupçu’nun ailesi, yüksekokul akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı. Turnuvada ilk üçe giren yarışmacılara ödül ve madalyalarının katılımcılar tarafından takdim edilmesinin ardından, turnuvaya katılım gösteren tüm öğrencilere başarı belgeleri verildi.

 

İlgili Resimler

Menüyü Kapat